Kompozyty

Urządzenia marki Aplicator

Naszym znakiem firmowym jest profesjonalna obsługa klientów oraz serwis dostarczanych przez nas urządzeń. Na rynku branży lakierniczej działamy od 1996 roku, a jako niezależna firma pod nazwą Techniki Systemów Aplikacyjnych Sp. z o.o. od roku 1999.

Misją firmy Aplicator jest aby ich urządzenia spełniały wszystkie wymogi stawiane przez klientów w trudnym segmencie GFK. Ciągłe udoskonalanie urządzeń, liczne badania i innowacyjne rozwiązania problemów związanych z aplikacją trudnych materiałów jest tym, co sprawia, że rozwiązania stosowane w urządzeniach Aplicator są wyjątkowe na skalę światową.

Dozowanie, mieszanie i dozowanie materiałów o wysokiej lepkości z najwyższą dokładnością jest skomplikowane. Wymaga zarówno innowacyjności, jak i doświadczenia. W Aplicator Group zaowocowało to specjalistycznymi rozwiązaniami inżynieryjnymi i szeroką gamą produktów o wysokiej precyzji, odpowiednich dla wielu różnych rynków i branż. Nasze urządzenia zostały stworzone z myślą o precyzji i trwałości, łatwości w obsłudze i serwisowaniu.

Jako autoryzowany dystrybutor urządzeń Aplicator na rynek polski, zapewniamy Państwu pełną ofertę urządzeń do laminowania, aplikacji żywic, past formierskich, klejów, natrysku żelkotów oraz innowacyjne urządzenia RTM do infuzji.

Nasza oferta

Aplikacja klejów i past

Sprawdź

Laminowanie

Sprawdź

RTM

Sprawdź

Żelkociarki

Sprawdź

Serwis

Serwis i części zamienne

Zajmujemy się również serwisem gwarancyjnym, pogwarancyjnym oraz dystrybucją części zamiennych do wszystkich oferowanych przez nas narzędzi i urządzeń.