Kompozyty

Laminowanie

Aplikatory do laminowania – mokry wałek i spray-up

 

Urządzenia Aplicator do laminowania typu mokry wałek oraz spray-up stały się na świecie bestselerem w branży kompozytowej.

 

Urządzenia do laminowania posiadają pompę tłokową wykonana ze stali nierdzewnej, zastosowaną zarówno dla żywicy jak i katalizatora.

Pompa katalizatora zawiera manometr, zawór bezpieczeństwa i jest zsynchronizowana z wałem pompy do żywicy, w celu precyzyjnego dostarczania utwardzacza. W związku z tym jest ona niezależna od wahań w ilości doprowadzanego powietrza jak i lepkości materiału. Ilość dozowanego katalizatora można łatwo regulować dzięki pokrętłu, którym zmieniamy długość skoku pompy katalizatora. Proporcje mieszanych składników są niezmienne. Katalizator jest pobierany z oryginalnego zbiornika.
Żywica natomiast może być pobierana z pojemników 25 i 200 litrowych lub z instalacji.

Urządzenia występują w kilku wielkościach, dzięki którym możemy się dopasować do aktualnego przerobu w danym przedsiębiorstwie.

Serwis

Serwis i części zamienne

Zajmujemy się również serwisem gwarancyjnym, pogwarancyjnym oraz dystrybucją części zamiennych do wszystkich oferowanych przez nas narzędzi i urządzeń.